Proč tygřík?

Rodinný přístup

Naše školička sídlí v rodinném domku v sousedství Hostivařského lesoparku. Pracujeme v malých skupinách, abychom se mohli individuálně věnovat každému dítěti. Maximální počet dětí ve třídě je 15. Přijímáme děti od 1,5 do 6 let!

Sportovní aktivity

Pohyb je nejdůležitějším článkem správného rozvoje dítěte, proto máme v naší školičce spoustu sportovních aktivit. V rámci školičky se děti seznámí s Jógou, cvičíme na balančních míčích, máme hudebně pohybovou výchovu, při pobytu venku hrajeme různé míčové hry, při kterých se děti seznamují s různými míčovými sporty, připravujeme pro děti překážkové, štafetové a orientační běhy, pořádáme cyklistické dny. Mimo školičku máme kroužek plavání a týdenní lyžařský výcvik.

Režim přizpůsoben dětem

Příchody do školičky nejsou nijak časově omezeny. Aktivity se řídí převážně podle zájmu dětí.

Domácí strava

Strava je přizpůsobena dětem a upřednostňujeme BIO suroviny. Strava se skládá z dopolední svačiny, oběda a odpolední svačiny. V průběhu dne je dětem k dispozici ovoce a pitný režim.

Jóga

Mimo program školičky jsou k dispozici lekce jógy pro maminky, maminky s dětmi a těhotné, s možností hlídaní dětí v prostorách školičky. Bližší informace na tel.: 603 586 783

Hlídání dětí mimo program školičky

Po dohodě zajišťujeme hlídání ve školičce po provozní době nebo v domácím prostředí ve večerních hodinách a v době nemoci.

Náše Facebook stránky

O nás

Krásné prostředí u lesoparku a přehrady.

Naše školička byla založena v roce 2008. Sídlí v rodinném domku v sousedství Hostivařského lesoparku a přehrady, proto trávíme spoustu času v lese, kde pozorujeme přírodu, děláme různé aktivity a hrajeme si. Poskytujeme výuku angličtiny formou bloků v průběhu celého dne, všestranný rozvoj předškolních dětí zaměřený na individuální a přirozené potřeby a zájmy, na rozvoj osobnosti dítěte a na vytváření elementárních znalostí a jejich rozšiřování vzhledem k věku a schopnostem každého dítěte. Pracujeme v malých skupinách, abychom se mohli individuálně věnovat každému dítěti. Maximální počet dětí ve třídě je 15.

  • HODNOCENÍ RODIČŮ
  • HODNOCENÍ KRITIKŮ
  • HODNOCENÍ DĚTÍ
Uploaded image

Mgr. Michaela Fenclová

ředitelka
Vystudovala jsem předškolní výchovu na ped. fakultě UK. Zaměřuji se na sportovní, výtvarné aktivity dětí, keramiku a všeobecnou školní přípravu. Mám 15-ti letou zkušenost ve státní MŠ jako učitelka.

Reference

Kontaktujte nás