Naší prioritou jsou šťastné a zdravé děti

Proč tygřík?

Rodinný přístup

Naše školička sídlí v rodinném domku v sousedství Hostivařského lesoparku. Pracujeme v malých skupinách, abychom se mohli individuálně věnovat každému dítěti. Maximální počet dětí ve třídě je 15. Přijímáme děti od 1,5 do 6 let!

Sportovní aktivity

Pohyb je nejdůležitějším článkem správného rozvoje dítěte, proto máme v naší školičce spoustu sportovních aktivit. V rámci školičky se děti seznámí s Jógou, cvičíme na balančních míčích, máme hudebně pohybovou výchovu, při pobytu venku hrajeme různé míčové hry, při kterých se děti seznamují s různými míčovými sporty, připravujeme pro děti překážkové, štafetové a orientační běhy, pořádáme cyklistické dny. Mimo školičku máme kroužek plavání a týdenní lyžařský výcvik.

Režim přizpůsoben dětem

Příchody do školičky nejsou nijak časově omezeny. Aktivity se řídí převážně podle zájmu dětí.

Domácí strava

Strava je přizpůsobena dětem a upřednostňujeme BIO suroviny. Strava se skládá z dopolední svačiny, oběda a odpolední svačiny. V průběhu dne je dětem k dispozici ovoce a pitný režim.

Jóga

Mimo program školičky jsou k dispozici lekce jógy pro maminky, maminky s dětmi a těhotné, s možností hlídaní dětí v prostorách školičky. Bližší informace na tel.: 603 586 783

Hlídání dětí mimo program školičky

Po dohodě zajišťujeme hlídání ve školičce po provozní době nebo v domácím prostředí ve večerních hodinách a v době nemoci.

O nás

Krásné prostředí u lesoparku a přehrady.

Naše školička byla založena v roce 2008. Sídlí v rodinném domku v sousedství Hostivařského lesoparku a přehrady, proto trávíme spoustu času v lese, kde pozorujeme přírodu, děláme různé aktivity a hrajeme si. Poskytujeme výuku angličtiny formou bloků v průběhu celého dne, všestranný rozvoj předškolních dětí zaměřený na individuální a přirozené potřeby a zájmy, na rozvoj osobnosti dítěte a na vytváření elementárních znalostí a jejich rozšiřování vzhledem k věku a schopnostem každého dítěte. Pracujeme v malých skupinách, abychom se mohli individuálně věnovat každému dítěti. Maximální počet dětí ve třídě je 15.

  • HODNOCENÍ RODIČŮ
  • HODNOCENÍ KRITIKŮ
  • HODNOCENÍ DĚTÍ

Učitelé

NOVÉ UČITELE VYBÍRÁME NA ZÁKLADĚ NÁZORU DĚTÍ
Uploaded image

Mgr. Michaela Fenclová

ředitelka
Vystudovala jsem předškolní výchovu na ped. fakultě UK. Zaměřuji se na sportovní, výtvarné aktivity dětí, keramiku a všeobecnou školní přípravu. Mám 15-ti letou zkušenost ve státní MŠ jako učitelka.
Uploaded image

Mgr. Pavlína Vejnarová

učitelka – tanečnice/divadelní herečka
Vystudovala jsem na pedagogické fakultě UK obor český jazyk a výtvarná výchova. Dva roky jsem učila na gymnáziu. Mé záliby jsou: angličtina, tancování, malování, a to uplatňuji při výchově dětí.
Uploaded image

Linda Jánošková

učitelka – výtvarné činnosti
Vystudovala jsem výtvarnou školu, nyní studuji nástavbu s pedagogickým zaměřením. Ráda s dětmi dělám především výtvarné a pracovní činnosti.
Uploaded image

Petra Grusserová

učitelka angličtiny – učila 10 let v anglické školce EISP, Praha 4, Libuš

Reference

Novinky

Kontaktujte nás